Detaylı Raporlamalar

Araç takip sistemimiz sayesinde, araçlarınızı yakından takip edebilmenin yanı sıra sistem üzerinden, takipler sonucunda oluşturulan detaylı raporlamalara da ulaşabilirsiniz. Bu raporlarda araçlarınıza ve araçlarınızın içinde bulunduğu aksiyonlara dair pek çok detay bulunuyor. Bu detaylar araçlarınızın ve işletmenizin güvenliği ve verimliliği açısından büyük önem taşıyor. Sizlere sunduğumuz detaylı raporlamalar sayesinde işletmenizin marka değerini yükseltebilir, işlerinizi hızlandırabilir, kullanıcı deneyimini iyileştirebilir ve sektörünüzde daha iyi konumlara gelebilirsiniz. İşte araç takip sistemimiz bünyesinde sizlere sunduğumuz detaylı raporların içerisinde yer alan bilgiler: 

  • Araçların son konumları
  • Coğrafi dağılım raporları
  • İstatistik raporları (Kat edilen mesafe, rölanti, çalışma, GPRS)
  • Durak bilgileri (Durak listesi, durak zamanı raporu)
  • Servis raporları (Personel servis ve takip, servis puantaj, vardiya)
  • İhlal ve alarm raporları (Sürücü alarm toplamları, terminal alarm toplamları, ihlal alarm) 
  • Doküman raporları
  • Terminal grafikleri (Hız, alarm/İhlal, kilometre, GPRS, yakıt, sıcaklık, mesafe, çalışma, rölanti)
  • Genel sistem grafikleri (Cihaz dağılımı, anlık hız - sıcaklık - yakıt, Online-Offline toplamları, ihlal çalışma - mesafe - GPRS toplamları)
  • Diğer raporlar (Güzergâh, durma, arşiv, komut, sürücü, mesai, sefer, kullanım, uzun süre konum gönderemeyenler)

Kullanım Dışı Saatler Raporu ile Araçlarınızı Takip Edin

Kullanım dışı saat, aracın kullanımda olmaması gereken zaman diliminde kullanılmasını ifade eder. Aracın kullanımda olmaması gereken bir zamanda kullanılması, bir terslik olduğunun habercisidir. Bitakip sayesinde, takibi yapılan araçlar için kullanım zamanı planlanması yapabilir ve bu planlara göre araçlarınızı kontrol edebilirsiniz. Planlanan zaman dışında araç kullanılırsa sistem üzerindeki detaylı raporlarda bu kullanımları gözlemleyebilir araçlarınız üzerindeki hakimiyetinizi arttırabilirsiniz.

Kullanım dışı saatlerde eğer araç hareket haline geçerse sistemden uyarı almayı talep edebilirsiniz. Kullanım dışı saatler raporu ile araçlarınızın kişisel kullanımını engelleyebilir ve hırsızlık riskine karşı eş zamanlı hareket edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu raporlarla izinsiz kullanım zamanlarını geriye dönük olarak takip edebilir, geçmişteki suistimalleri de raporlar vasıtasıyla cezalandırabilirsiniz.

Detaylı raporlamalar sayesinde, personellerinizin araçları iş ve mesai saatleri dışında kullanmasının önüne geçebilirsiniz. Araçların takip edildiğini bilen ve her ayrıntının raporlara yansıdığının farkında olan personelleriniz hem iş saatleri içerisinde hem de mesai dışında araçları çok daha dikkatli kullanmaya başlayacaktır.

Bunun dışında aracınızın başına gelebilecek hırsızlık olaylarını raporlar üzerinden takip edebilir, geçmişte araçlarınızın nereye gittiğine bakabilir ve bu durumlara karşı şirketinizi güvence altına almış olursunuz.  

Rölanti Süresi Raporu ve Boşta Çalışma Raporu ile Zamanlamanızı Planlayın

Araç takip sistemini kullanarak, teslimat gerektiren süreçleri daha net bir şekilde planlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz raporlardaki durdurma ayrıntısı ve boş zaman raporları sayesinde araçlarınızın ne kadar vakit geçirdiğini hesaplayabilirsiniz. Bu verilere göre müşteriler için en uygun teslimat süresini belirleyebilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. Ardından, detaylı raporlama özelliğimizdeki verileri tekrar gözden geçirerek planınızı teyit edebilir, bu planı optimize etmek için değişik hamleler deneyebilirsiniz.

Boşta çalışma raporlarımızda yer alan veriler, araçların yakıt maliyetinin, aşınma ve yıpranmasının kontrol edilmesine de yardımcı oluyor. Araç takip sistemimizin sunduğu detaylı raporlamalar, sizlerin çalışmalarını kolaylaştırmaya ve geliştirmeye yönelik olarak hazırlanıyor ve hizmetinize sunuluyor. Bu nedenle araç takip sistemimizi kullanmanız, şirketiniz hakkında daha çok bilgi edinmenizi ve işletmenizi daha kolay büyütebilmenizi sağlıyor.

Sizler de araç takip sistemimizin sizlere sunduğu detaylı raporlamalar ile istenmeyen kullanımların önüne geçmek, verimliliğinizi arttırmak ve müşterilerinizi memnun etmek ister misiniz? Hemen Bitakip sitesine girerek bizlere ulaşın ve şirketinizi bir sonraki boyuta taşıyacak araç takip sistemlerimizin özelliklerini keşfetmeye başlayın!