Hız Limiti Tanımlama

Bitakip araç takip sistemlerinin hız limiti tanımlama özelliği sayesinde araçlarınız üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz. Bu hizmet ile takip edilecek olan araç veya araçlar üzerinde, hız limiti tanımlayabiliyorsunuz. Tanımlanan hız limitini aşan araç için sistem üzerinden anlık uyarı alabiliyor ve hız ihlallerini görüntüleyebiliyorsunuz. Üstelik, hız limiti tanımlama işlemini yaptığınız takdirde, gelecekte göz attığınız raporlarda bu limitleri aşan araçları tek tek tespit etme imkânınız da elinizde bulunuyor. 

Takip sistemimizin sahip olduğu bu özellik sayesinde, personellerinizin kurallara uygun araç kullanıp kullanmadığını tek tek görebiliyorsunuz. Yoğun iş temposu içerisinde tüm araçları kontrol etmeye vakit bulamadığınızda, sistemimizin hız limiti tanımlama özelliği anında yardımınıza koşuyor. Hız limitini aşan herhangi bir araç sistem tarafından tespit edildiği takdirde anında ekranınıza uyarı geliyor ve böylece personellerinizi anlık bir şekilde uyarabiliyorsunuz.

Üstelik sistemimiz, düşük hızlar için de gelişmiş bir uyarı sistemine sahip. Uzun yollara giden ve yetiştirilmesi gereken yükler taşıyan araçlarınıza düşük hız limitleri belirleyebilirsiniz. Araç belirlenen hız limitinin altında yoluna devam etmeye başladığında uyarı alabilirsiniz. Bu sayede yetişmeyen teslimat işlemlerine karşı önceden tedbir almış olur ve bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Hış aşımı tanımlama

Filonuzdaki seçtiğiniz araçlara, isteğinize göre hız limiti belirleyebilir ve bu hızların görev esnasında aşılmasını engelleyebilirsiniz. Personellerinizin yaptığı bir hız aşımı durumunda, sms veya mail yolu ile bilgilendirme alabilir ve bunları raporlarınıza yansıtabilirsiniz. Özellikle personellerden kaynaklı hataları azaltmakta sizlere büyük yardımcı olacak hız limiti tanımlama özellikleri sayesinde firmanızı büyük bir yükten kurtarabilirsiniz. Üstelik araçlarda hız limiti sistemi olduğunu bilen personelleriniz de araçlarını daha dikkatli kullanmaya başlayacak ve trafikte herhangi bir sorunla karşılaşmayacaklardır.

Düşük Hız Tanımlama

Filonuzdaki nakliye ve taşıma araçlarınızda tanımladığınız hız bilgisinin aşağısına düşmesi durumunda yavaş gittiğine dair bildirimler alabilirsiniz. Özellikle zamanlama ve verimlilik açısından oldukça önemli bir konu olan düşük hız limiti, işlerinizi büyük oranda hızlandıracaktır. Zamanında yetişmesi gerektiğini bilen personelleriniz buna göre hareket edecek ve ekstra çabalar gösterecektir. Düşük hız limiti tanımlama sayesinde hızlı, verimli, optimize edilmiş ve zamanında lojistik hizmeti verebilirsiniz.

Hız Aşımı Optimizasyonu

Filonuzda bulunan pek çok araca farklı hız limitleri belirleyebilir ve araçlarınızın bu limite göre hareket etmelerini sağlayabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bölgelerde, çizdiğiniz rota güzergahında dilediğiniz araca dilediğiniz hız bilgisini tanımlamayabilir optimizasyonunu yaptığınız araçlardan düzenli olarak bilgi alabilirsiniz. Özellikle geniş bir ağda hizmet veren firmalar için önemli bir özellik olan hız aşımı optimizasyonu, daha planlı ve düzenli olarak işlerinizi yürütmenize olanak tanıyor. Daha optimize, daha güvenli, daha hızlı ve daha verimli bir taşımacılık hizmeti için sizler de mutlaka hız aşımı optimizasyonu hizmetimize bir göz atmalısınız.

 

Hız Limiti Tanımlayın, Sürüş Güvenliği ve İş Verimliliğini Arttırın

Oluşturduğunuz bölge ya da rotaları araçlarınıza hız aşımları tanımlayarak belirlemiş olduğunuz güzergahlarda araçlarınızın hızlı gitmesi durumunda bildirim alabilir, güzergahta belirlenen hızın aşağısında gitmesi durumunda yine bildirim alarak lojistik hizmetlerinizin zamanında yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hız limiti tanımlama özelliğimizi kullanarak araçlarınızın kaza riski oranını düşürmüş olursunuz ve çalışanlarınızın güvenli bir ortamda işlerini icra etmelerini garanti altına alırsınız.

Onlarca faydalı özelliğe sahip olan Bitakip araç takip sistemlerinin hız limiti tanımlama özelliğini sizler de merak ediyor ve bu özelliği kullanmak istiyorsanız Bitakip ile kolayca irtibat kurabilirsiniz. Sizlerin geleceğini düşünen ve işlerinizde kontrolü elinize almanızı sağlayan Bitakip, her daim değerli müşterilerinin yanında!