Hız Limiti Tanımlama

Bu hizmet ile takip edilecek olan araç veya araçlar Kullanıcı hesabınızdaki dilediğiniz araçlar için hız limiti tanımlanır. Tanımlanan hız limitini aşan araç için sistem üzerinden anlık uyarı alabilirsiniz. Anlık takip edilebilen hız limitleri geçmiş raporlardan da izlenebilir. 

Hış aşımı tanımlama

Filonuzdaki seçtiğiniz araçlara  istediğiniz hız bilgisini tanımlayarak hız aşımı durumlarında sms yada mail yolu ile bilgilendirme alabilir, rapor halinde indirebilirsiniz.

Düşük Hız Tanımlama

Filonuzdaki nakliye ve taşıma araçlarınızda tanımladığınız hız bilgisinin aşağısına düşmesi durumunda yavaş gittiği an bildirim alabilir hızlı ve zamanında lojistik hizmeti verebilirsiniz.

Hız Aşımı Optimizasyonu

Belirlemiş olduğunuz bölgelerde, çizdiğiniz rota güzergahında dilediğiniz araca dilediğiniz km hız bilgisini tanımlamayabilir optimizasyonu yaptığınız tanımlamalardan bilgi alabilirsiniz. 

 

Hız limiti tanımlayın sürüş güvenliği ve iş verimliliğini arttırın

Oluşturduğunuz bölge ya da rotaları araçlarınıza hız aşımları tanımlayarak belirlemiş olduğunuz güzergahlarda araçlarınızın hızlı gitmesi durumunda bildirim alabilir, yada güzergahta belirlenen hızın aşağısında gitmesi durumunda yine bildirim alarak lojistik hizmetlerinizin zamanında yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Hız Limiti tanımlayarak araçlarınızın kaza riski oranını düşürmüş olursunuz,

Hız limitlerine bağlı kalın hayat kurtarın