Anlık Uyarı Bildirimleri

Bitakip Araç takip sistemi, kullandığınız tüm özellikler için sizlere anlık uyarı bildirimleri sunuyor. Bu özellik ile birlikte filonuzda meydana gelen tüm gelişmeleri anbean takip edebilir, işlerin yolunda gidip gitmediğini rahatça kontrol edebilirsiniz. Bitakip’in sizlere sunduğu bu faydalı özellik, araç takip sistemi hesabınızda, araçlarınız için belirlediğiniz tüm tanımlamaların eksiksiz bir şekilde çalışmasına olanak tanıyor.

Araç takip sistemlerinde belirlediğiniz rota tanımlama, bölge tanımlama, hız aşım, konum, hareket bilgileri ve araç çalışma tanımlamalarını tek tek kontrol etmek büyük bir zaman kaybına neden oluyor. Bu yüzden ekibimiz, sizlerin işini büyük ölçüde kolaylaştıracak anlık uyarı bildirimlerini geliştirdi. Yukarıda yer alan parametrelerden, sizin belirlediğiniz değerlerin dışına çıkan bir durum gerçekleştiğinde veya beklenmeyen bir olay olduğunda sistem üzerinden sizlere gönderilen bildirimlerle, gelişmeleri saniyesi saniyesine takip edebilirsiniz.

Bunun yanında, anlık uyarı bildirimlerinizi, işlerinizin gidişatına veya işinizle alakalı bir aksiyona göre de belirleyebilirsiniz. Örneğin, kargo araçlarınız yola çıktığında, teslim edilen her ürün için tek tek bildirim alabilir, araçlarınız müsait olup olmadığını gelen bildirimlere göre öğrenebilirsiniz. 

Sms ile bildirim

Filo araçlarınızda oluşturduğunuz tanımlamaları ve bu tanımlamalarda meydana gelen değişiklikleri, cep telefonu yoluyla öğrenebilirsiniz. SMS ile anlık uyarı bildirimleri aldığınız takdirde, bilgisayar başında olmasanız bile şirketinizi yönetebilir ve hakimiyetinizi sürdürebilirsiniz. Özellikle çok fazla seyahat eden ve gün içerisinde konum değiştirmek zorunda olan yöneticilerin işine yarayacak bu özellik sayesinde sizler de yeni nesil araç takip sistemlerinin faydalarını keşfedin!

E posta ile bildirim

Filo araçlarınızda oluşturduğunuz tanımlamaları ve oluşan yeni gelişmeleri belirlediğiniz e-posta adresleri üzerinden öğrenebilirsiniz. Yoğun bir iş hayatı olan işverenler, sadece filosu ve bu filoda meydana gelebilecek gelişmeler için ayrı bir e-posta adresi belirlemek isteyebilirler. Bu sayede e-postalarınızı ve mesajlarınızı kontrol ederken şirketinizde olan biten olayları kaçırmamış, e-posta ile bildirim özelliği sayesinde her zaman şirketinizin durumunu öğrenmiş olursunuz.

Web Yazılım içi bildirim 

Filo araçlarınızda oluşturduğunuz tanımlamalarda web sayfası hesabınızdan anlık uyarı bildirimi alabilirsiniz. Şirketinde, gelişmeleri takip etmesi ve durum yönetimi yapması için bir personel bulunduran işverenler için oldukça elverişli olan bu özellik aynı zamanda esnek kullanım avantajını da beraberinde getiriyor. Bu özellik sayesinde şirketinizdeki herkese web yazılımın kontrolünü devredebilir, sizler meşgulken gelişmelerin izlendiğinden emin olabilirsiniz.

 

Araçlarınızı her an takip edemiyorsanız bildirimleri takip edin

İşlerinizdeki yoğunluğa bağlı olarak filonuzdaki araçlarınızı takip edemediğiniz durumlar meydana gelebiliyor. Bu durumlarda aceleyle araçlarınızı kontrol etmeye çalışmak ve aklınızı karıştırmak yerine anlık uyarı bildirimlerimizi kullanabilirsiniz. Bu tip yoğunluklar için önceden oluşturduğunuz tanımlamalar, sadece belirli aksiyonlar gerçekleştiğinde sizlere haber vererek gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyor. Sizler de anlık bildirimler ile iş yükünüzü azaltabilir, sadece bildirimleri takip ederek yoğunluğunuzu büyük ölçüde hafifletebilirsiniz.

Tanımladığınız her numara ve her e-posta üzerinde kusursuz şekilde çalışabilen anlık uyarı bildirimleri, hızın ve kullanılabilirliğin sembolü haline geliyor. Anlık SMS’ler e-postalar ve sistem içi uyarılarla araçlarınızın kontrolünü devralmak işte bu kadar basit. Tek yapmanız gereken araç takip sisteminizin anlık uyarı bildirimlerini ayarlamak ve kendi işinize odaklanıp şirketinizi daha üst seviyelere çıkarmak.

Sizler de bu olağanüstü hizmete ve kullanışlı sisteme sahip olmak istiyorsanız Bitakip ile iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı tekliflerimiz, işletmelerin yükünü hafifleten sistemlerimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla bizleri tercih eden müşterilerimizi sektörlerinin parlayan yıldızları haline getiriyoruz. Haydi siz de Bitakip’li olun ve devrim niteliğinde yazılımlarla ayrıcalıklı iş dünyasına ilk adımınızı atın!  

Filonuzdaki araçlarınızı anlık takip edemediğiniz yoğunluklarda önceden oluşturduğunuz tanımlamalar ile bildirimler alabilir iş yükünü hafifletebilirsiniz.

Tanımladığınız numara yada e posta adresine anlık bildirim özelliği