Bölge Tanımlama

Bitakip araç takip sistemlerinin sizlere sunduğu bölge tanımlama özelliği sayesinde artık araçlarınızı hangi bölgeye göndereceğinizi belirlemek çok kolay! Bu sistem, harita üzerinde istediğiniz bir alanı bölge olarak belirlemenize ve o aracın o bölge içerisinde çalışmasına olanak tanıyor. Sizler de bölge tanımlama özelliğini kullanarak çalışma planınızı daha sağlam bir şekilde hazırlayabilir, işletmenizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Aynı zamanda, bölge tanımladığınız araçlar belirlenen bölgenin dışına çıktığında çeşitli bildirimler alarak ihlalleri kontrol edebilir, işlerin yolunda gidip gitmediğinden haberdar olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz üst düzey ve hızlı GPS sistemi sayesinde araçlarınızın o bölge içerisindeki hareketlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sadece uyarı ve çalışma için değil, araçların belirli bir bölgeye ne zaman girip çıktıklarını takip etmek için de bölge tanımlama özelliğimizi kullanmanız mümkün. Araçlarınızı ve işlerinizi takip etmeniz açısından büyük avantaj sağlayan bu özellik sayesinde, zamanında teslimat yapabilecek, müşteri memnuniyetinizi arttırabileceksiniz. İşte araçlarınıza bölge tanımladığınızda kullanabileceğiniz ekstra özellikler:

Bölge Oluşturma

Araçlarınıza bir ya da birden fazla bölge tanımlayarak takip işlemini kolaylaştırabilirsiniz. Sürekli takip edildiğini bilen ve işini iyi yapması gerektiğinin farkında olan personelleriniz ise daha verimli çalışmaya başlayacaktır. Bu sayede her aracınıza belirli bir bölge oluşturarak o bölgede aktif olmalarını sağlayabilir, kazançlarınızı arttırabilir, şirketinizi adım adım büyütmeye başlayabilirsiniz.  

Bölge gruplandırma

Belirlediğiniz bölgeleri gruplandırarak ekran üzerinde takibinizi kolaylaştırabilir, hangi araçların hangi işle meşgul olduğunu daha basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Bölge gruplandırma, özellikle büyük bir filoya sahip olan şirketlerin işini oldukça kolaylaştırıyor. Sizler de gruplandırma fonksiyonunu kullanarak geniş bir ağ içerisindeki tüm araçlarınızı ayrı gruplara ayırabilir, bu sayede çok daha kolay ve kullanışlı bir ara yüz elde edebilirsiniz.

Bölge ve araç optimizasyonu

Bitakip araç takip sistemlerinin bölge tanımlama alanında sunduğu hizmetler bunlarla sınırlı değil! Bölge ve araç optimizasyonu ile bölgeleri optimize olarak ayarlayabilir, farklı renk ve işaretler kullanarak gün içindeki aksiyonları takip edebilirsiniz. İşlerinizi düzene sokmanızı oldukça kolaylaştıran optimizasyon seçenekleri ile düzenlemelerinizi daha şeffaf ve net bir şekilde yapabilir, personellerinizi anlık olarak bilgilendirebilirsiniz. Sizler de bölge ve araç optimizasyonu ile şirketinizi tek ekrandan yönetmeye ne dersiniz?

 

Doğru bölge oluşturma ile yönetim ve operasyonel verimliliği arttırın

Bitakip’in sizlere sunduğu bu üstün hizmet ve bölge tanımlama özelliği sayesinde filonuzdaki araçlarınızın model ve tipine göre bölge tanımlaması yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapılan bölge ihlallerinde uyarılar alabilir, araçlarınızın üstündeki kontrolünüzü arttırabilirsiniz. Girilmemesi gereken bölgelere giren araçlarınızdan gelen bildirimler sayesinde verimliliği arttırabilir; trafik, yoğunluk ve tehlike gibi durumlarda personellerinizi uyararak işinizi güvence altına alabilirsiniz.

Birden fazla oluşturulan bölgeleri farklı renkle ayırt etme özelliği sayesinde, daha anlaşılır bir harita görüntüsü elde edebilir, işlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden belirli özelliklere sahip araçları işaretleyebilir, bu durumda araçlarınızı karıştırma ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz farklı bölgelere farklı araçlar tanımlayabilir, hizmet ağınızda verimli bir şekilde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Erken teslimat yaparak hizmet kalitenizi ve müşteri memnuniyetinizi arttırabilir, marka değerinizi yükseltebilirsiniz.

Sizler de Bitakip’in sizlere sunduğu araç takip sistemi ve bölge tanımlama özelliğini hemen şimdi keşfedin. Birbirinden ayrıcalıklı fonksiyonları ve kullanışlı araç takibi imkanını yakalamak için bizlere internet adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz avantajlı fiyatlar ve sahip olduğumuz son teknoloji sistemler ile daima markanızın yanında oluyoruz. Bizimle birlikte satışlarınızın çok yüksek bir seviyeye geleceğinden ve harika bir ortak edineceğinizden emin olabilirsiniz.