Filo Takip ve Yönetim Çözümleri

Araç takip sistemimizin, filo takip ve yönetim çözümleri sayesinde araçlarınızın rotalarını istediğiniz biçimde planlayabilir, hızlarını ayarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra araçlarınızın yaptığı hızları görerek bunlara müdahale edebilir ve hatta kontak açıp kapatma özelliğiyle olağan dışı durumlarda aracınızı uzaktan durdurabilirsiniz. Araç motorunu uzaktan durdurma hizmetini sizlere sunan filo takip ve yönetim çözümleri bu alanda büyük bir yeniliğe imza atarak yetkiyi elinizde bulundurmanızı sağlıyor.

Filo takip ve yönetim sistemi ile araçların bakımını ve bakım ile ilgili raporlarını kolayca takip edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere filoda bulunan araçlarınızın servis ve periyodik bakımlarının tek tek takip etmek oldukça zor bir iştir. Sizlere özel olarak geliştirdiğimiz filo takip ve yönetim çözümleri, filoya kayıtlı araçlar arasından, bakım zamanı gelen araçlar için sistem üzerinden uyarı verilmesini sağlıyor. Filo takip ve yönetim sistemimizin sunduğu bu büyük hizmetler sayesinde periyodik işlemlerin takip edilmesi de oldukça kolaylaşıyor. 

Filoda bulunan araçların servis, kilometre bakım ve periyodik bakım kontrolleri filonuzun geleceği ve sürekliliği için büyük bir önem taşıyor. Sizlere sunduğumuz çözümler ve detaylı raporlamalar sayesinde filonuza daha iyi bakabilir, araçlarınızın ilk günkü performansında çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu önemli işlemlerin atlanmaması ve geriye dönük takibinin kolay bir şekilde yapılabilmesi için hazırlanan bu sistemi sizler de kesinlikle deneyimlemeli ve kullanmalısınız.  

Servis Km Bakım Kontrolleri

Filo Araçlarınızın parça değişimi ve servis zamanını kilometresi yaklaştığında bildirim alın,

Detaylı İncele...

Periyodik bakım Km Kontrolleri

Periyodik bakım sayacı ile artık düzenli olarak araçlarınıza bakabilir, onlara zarar gelmesini engelleyerek şirketinizin kaynaklarını koruyabilirsiniz.

Detaylı İncele...

Detaylı Raporlamalar

Araç takip sistemimiz sayesinde, araçlarınızı yakından takip edebilmenin yanı sıra sistem üzerinden, takipler sonucunda oluşturulan detaylı raporlamalara da ulaşabilirsiniz.

Detaylı İncele...
Filo Takip ve Yönetim Sisteminde Takibi Yapılan İşlemler Nelerdir?

Filo takip ve yönetim çözümlerimiz, filo sahibi şirketlerin işlerini kolaylaştırmaya yöneliktir. Birden fazla aracın kolay bir şekilde takip edilmesini sağlayan bu sistemde takibi yapılan işlemler şunlardır:

  • Filoda bulunan araçların kilometre bazında yapılan araç bakımı
  • Filoda yer alan araçların zamana bağlı yapılan periyodik araç bakımı

Filo araçlarızın periyodik bakımlarınızı zamanında yapın 

Periyodik Bakımları yaklaşan araçlara ait bildirim özelliği

Filo takip ve yönetim çözümleri kullanıcı hesabınızda, araçlarınızın periyodik bakım zamanı ya da kilometresi yaklaştığında e posta ve mesaj ile bildirim alabilirsiniz.

Her aracınıza ayrı ayrı kilometre ve zaman tanıyarak tüm araçlarınızı bakımlı ve sağlam halde muhafaza edebilirsiniz.

Araçlarınızın servis parça değişimleri zamanında yapın

Parça değişimi ve servis gerektiren araçlara ait bildirim özelliği

Filo araçlarınıza ait araçların parça değişimlerini sisteme tek tek girerek, araçlarınız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda filo takip ve yönetim çözümleri üzerinden e-posta veya mesajla araçlarınızın servise ihtiyacının olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede araçlarınızı kolayca takip edebilir, herhangi bir sorunu veya ihtiyacı olan araçlarınızı gözden kaçırmamış olursunuz.

Bütün Araçlar Aynı Ekranda

Filo araçlarınızın takip işlemini aynı ekranda yapın aynı pencerede birden farzla pencere açarak araçları ayrı ayrı takip edin. Tek merkezden tüm araçlarınızın servis bakım zamanını ve güncel durumlarını gözlemleyin.

Araç Grup Optimizasyonu

Filo araçlarınızı gruplandırarak ayrı ayrı işleyin ve gerekli kontrollerinizi detaylı sistemimiz üzerinden kolayca sağlayın.

Alt Kullanıcı özelliği

Filonuzdaki araçların yönetim sistemi için alt kullanıcı oluşturarak kullanıcıları sınırlandırın.

Gösterge Paneli

Filo araçlarınızın hareket, rölanti ve yapılan toplam kilometre bilgilerine tek ekran üzerinden ulaşın.

Hayatınızı Kolaylaştırın

Bireysel ve kurumsal mobil teknolojiler ile hayatınızı kolaylaştırın.