Geçmiş Bilgilerin Raporlanması

Araç takip sisteminde geçmişe dönük bilgilere ulaşın. Bu sayede takip edilen aracın belirlenen tarih aralıklarına ait izlediği güzergâhı, hızı, hız limiti aşımını ve kat ettiği kilometreyi görebilirsiniz.  Harita Bazlı, Grafik bazlı, seyahat ve duraksama raporlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz

Seyahat ve Aktivite raporları

Araçlarınıza ait geçmiş bilgilere aracın harekete başladığı ve durduğu an, o aradaki yapılan km, harekete başladığı ve durduğu adres, toplam yol aldığı km, toplam rölanti süresi, ortalama maksimum hızını görebilirsiniz

Günlük Km Raporları

Araçlarınıza ait gün içinde yapmış olduğu km bilgisini başlangıç ve bitiş aralığındaki yaptığı toplam mesafe ve motorun çalışma süresini görebilirsiniz.

Yazı, Grafik ve harita bazlı raporlar

Belirlediğiniz araçlara belirlediğiniz rapor tipini filtre ile süzerek dilediğiniz formatta bilgisayarınıza indirin, araçlarınızın çizdiği rotayı harita ve grafik bazlı olarak inceleyin.

 

40 ' a yakın rapor seçeneği ile geçmişi detaylandırın

Filonuzdaki araçlara ait geçmiş bilgilere,

Hareket duraksamalar, seyahat, hız aşımı, düşük hız, servis, ihlal, alarm, bölge ihlali, rota ihlali, kontak, hareket vb. tanımlanan olaylarınızın raporlarını her formatta bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Raporlar için istediğiniz kriterlere göre basit ve kolay bir filtreleme yapısı