Geçmiş Bilgilerin Raporlanması

Bitakip Araç Takip Sistemiyle geçmiş bilgilerin raporlanması artık çok daha kolay! Takip sistemimizi kullanmaya başladığınız andan itibaren sistemimizde biriken detaylı raporlara anında ulaşabilir, işlerinizin verimli olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Oldukça detaylı bir şekilde tutulan raporlar sayesinde bilgi almak istediğiniz tarihteki pek çok ayrıntıya dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Geçmiş bilgilerin raporlanması, araç takip sistemimizi kullanan pek çok işletmeye ve firmaya büyük faydalar sağlıyor. İşleriniz sırasında bir sorun meydana geldiğinde, takip etmek istediğiniz aracın belirlenen tarih aralıklarında izlediği güzergâhı, hızı, hız limiti aşımını ve kat ettiği kilometreyi görebiliyorsunuz. Aynı zamanda hem harita Bazlı hem de grafik bazlı seyahat ve duraksama raporlarını sistemimiz üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.

Bu sayede, hem işlerinizin performansını ölçebileceğiniz analitik veriler elde edebilir hem de atılan her adımı şeffaf bir şekilde görüntüleme şansı yakalayabilirsiniz. Geçmiş bilgilerin raporlanması sayesinde araç takip sistemimizin verimliliğinizi ne kadar arttırdığına da göz atabilir, işlerinizin aksadığı noktaları tespit edebilir ve gerçek verilerle firmanızı daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Seyahat ve Aktivite raporları

Araçlarınıza ait geçmiş bilgilere ve aracın tüm hareketlerine geçmiş bilgilerin raporlanması özelliği sayesinde erişebilirsiniz. Seyahat ve aktivite raporları, bazı önemli bilgilere ihtiyaç duyduğunuz anda firmanıza destek olacak en önemli özelliklerden bir tanesi. Örneğin yük taşıyan bir aracınızın benzin masrafları ay sonunda diğer araçlardan çok daha fazla oluyor. Bu durumu çözebilmek için aracın harekete başladığı ve durduğu an, belirli tarihler arasında yapılan km, harekete başladığı ve durduğu adres, toplam yol aldığı km, toplam rölanti süresi ve ortalama maksimum hızını seyahat ve aktivite raporları sayesinde gözlemleyip inceleyebilirsiniz.

Günlük Km Raporları

Gün içerisinde, araçlarınızın neler yaptığından haberdar olmak istiyor ve işlerinizin yolunda gittiğinden emin olmayı hedefliyorsanız günlük kilometre raporlarımız tam size göre. Günlük kilometre raporları sayesinde araçlarınıza ait gün içinde yapmış olduğu km bilgisini başlangıç ve bitiş aralığındaki yaptığı toplam mesafe ve motorun çalışma süresini görebiliyorsunuz. Bu sayede o günün işlerinin tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol edebiliyor, sizden habersiz kullanımların önüne geçebiliyorsunuz.

Yazı, Grafik ve harita bazlı raporlar

Geçmiş Bilgilerin Raporlanmasını istediğinizde, karşınıza gelecek raporun türünü kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Örneğin bir sunum yapmanız gerektiğinde grafik bazlı raporlar oluşturabilirken, çalışanlarınıza dağıtacağınız raporların yazı bazlı olmasını sağlayabiliyorsunuz. Belirlediğiniz araçlar özelinde seçtiğiniz rapor tipini filtre ile süzerek dilediğiniz formatta bilgisayarınıza indirebiliyor, araçlarınızın çizdiği rotayı harita bazlı olarak da inceleyebiliyorsunuz.

 

40 ' a yakın rapor seçeneği ile geçmişi detaylandırın

Filonuzdaki araçlara ait pek çok bilgiye, geçmiş bilgilerin raporlanması özelliği ile anında erişebilirsiniz. Filonuz ve işiniz üzerinde tam hakimiyete sahip olmanızı sağlayacak bu özellikle daha sağlam planlar, analitik verilere uygun düzenlemeler yapabilir, attığınız adımların sonuçlarını raporlar üzerinde test edebilirsiniz.

Hareket duraksamalar, seyahat, hız aşımı, düşük hız, servis, ihlal, alarm, bölge ihlali, rota ihlali, kontak, hareket gibi sisteme tanımladığınız her aksiyonun raporlarınızda yer almasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında periyodik olarak hazır hale getirilen raporlarınızı, istediğiniz formatta bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Raporlarınızı incelerken seçtiğiniz özelliği filtreleyebilir, araçlarınızı belirli kıstaslara göre karşılaştırabilirsiniz. Karar vermenizi oldukça kolaylaştıracak ve pek çok değerli bilgiye sahip olmanızı sağlayacak bu sisteme kesinlikle sahip olmalı ve bu konforu deneyimlemelisiniz. Bunun için hemen Bitakip ekibiyle görüşerek geçmiş bilgilerin raporlanması hakkında daha fazla bilgi edinebilir, sistemlerimiz hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Haydi Bitakip sayesinde sizler de kendi firmanızı emin adımlarla büyütmeye başlayın!