Araç Durdurma

Filonuzdaki  dilediğiniz araçların motorunu uzaktan durdurabilirsiniz. Araç takip sistemi ile uzaktan durdurulan araç motorunun sistem üzerinden yeniden çalıştırılması da mümkündür. 

Bitakip durdurma sistemi, araç kiralama şirketleri ve riski operasyonlarda kullanılması önemli ilave bir modüldür. Bitakip  araç durdurma sistemi kurulum esnasında gerçekleşmektedir.

Bitakip Araç durdurma sistemi

Aracınızda istenmeyen kullanımlar ya da hırsızlık olaylarına karşı kullanıcı hesabınızdan aracınıza kontağı açık olsa bile 10 km'nin altında araç durdurma komutu göndererek aracınızı durdurun, 

Bölgeye göre araç durdurma

Dilediğiniz araçları dilediğiniz bölgeye göre araç durdurma tanımlaması yapabilir, tanımlamış olduğunuz bölgeye giriş-çıkış sağlandığında otomatik olarak durdurma özelliği ile araçlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz

Zamana göre araç durdurma 

Zaman tanımlaması yapabilir, dilediğiniz zaman dışında ya da o zaman aralığında araç belirli bir km hızının aşağısına düşmesi durumunda otomatik olarak durdurma özelliği ile araçlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. 

 

Araçlarınızın güvenliği ve araç kullanım suistimallerini önleyin

Filonuzdaki araçların araç takip sistemine ilave olarak takıldığı modül ile araçlarınıza yazılım üzerinden durdurma komutu göndererek çalınmaya karşı koruyun güvenliğini sağlayın.

Kontak açık iken bile durdurma özelliği

10 Km hızın altında blokaj özelliği