Araç Durdurma

Bitakip’in araç takip sistemi hizmetinde yer alan devrim niteliğindeki araç durdurma özelliğini sizler de keşfettiniz mi? Daha önce hiçbir yerde rastlamadığınız bu harika özelliği, araç takip sistemimize birlikte kendi filonuza entegre edebilirsiniz. Araçlarınız üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlayan bu özellik sayesinde artık tüm işlerinizi tek bir ekrandan kontrol edebilecek, yolunda gitmeyen olayların hepsine anında müdahale edebileceksiniz.

Araç durdurma özelliği sayesinde, takip sistemine dahil ettiğiniz tüm araçların motorunu uzaktan durdurabiliyorsunuz! Evet yanlış duymadınız, aracınız sizden kilometrelerce uzakta olsa bile uzaktan aracın motoruna müdahale edebiliyorsunuz. Üstelik, entegrasyonunun yaptığınız araç takip sistemi ile uzaktan durdurulan araç motorunu sistem üzerinden yeniden çalıştırabiliyorsunuz. 

Bitakip araç durdurma sistemi sayesinde, aracınızı güvence altına alabilir ve karşılaşabileceğiniz kötü durumları tek tuşla önleyebilirsiniz. Özellikle araç kiralama şirketleri ve riskli operasyonlarda görev alan şirketler, bu ilave modülü kullanarak işlerini güvence altına alabilirler. Bu üst seviye güvenlikle ve özel sisteme sahip olmak için tek yapmanız gereken kurulum sırasında araç durdurma modülü entegrasyonu istediğinizi belirtmek. Ekiplerimiz bu aşamadan sonra tüm filonuza araç durdurma sistemini entegre edecek ve bu hizmetten yararlanmanızı sağlayacaklardır.

Bitakip Araç durdurma sistemi

Bitakip’n ülkemizdeki kullanıcıların hizmetine sunduğu araç durdurma sistemi sayesinde aracınızı istenmeyen kullanımlar ya da hırsızlık olaylarına karşı koruyabilirsiniz. Kullanıcı hesabınızdan belirleyebileceğiniz seçenekler sayesinde, aracınıza kontağı açık olsa bile belirli bir hızın altına düştüğünde aracınıza otomatik durdurma talimatı gönderebilir, riskli durumları daha en başından önleyebilirsiniz. Çalışanlarınızı, sermayenizi ve filonuzu koruyan bu sistem sayesinde gönül rahatlığıyla işlerinize devam edebilir, Bitakip’in güvencesine sonsuz güvenebilirsiniz.

Bölgeye göre araç durdurma

Filonuza entegre ettiğiniz durdurma sistemini, belirli bir bölge içinde de kullanabilirsiniz. Dilediğiniz araçları dilediğiniz bölgeye göre atayarak, araç durdurma tanımlaması yapabilir, tanımlamış olduğunuz bölgeye giriş-çıkış sağlandığında araçlarınızın otomatik olarak durmasını sağlayabilirsiniz. Bu özellik ile de görev dışı kullanımların önüne geçebilir, tehlikeli bölgelere araçlarınızın girmesini engelleyebilirsiniz.

Zamana göre araç durdurma 

Bitakip’in araç takip sisteminin özellikleri saymakla bitmiyor! Bu entegrasyonla birlikte zamana ve kilometreye göre araç durdurma hizmeti de alabiliyorsunuz. Filonuzda bulunan istediğiniz araca zaman tanımlaması yapabilir, belirlenen zaman dışında ya da o zaman aralığında araç belirli bir km hızının aşağısına düşmesi durumunda otomatik olarak durdurma özelliği ile araçlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu sayede araçların iş saatleri dışında çalışmasını engelleyebilir, görev dışında kullanımları engelleyebilirsiniz. Ya da gece yaşayacağınız hırsızlık olaylarının meydana gelmesinin önüne geçebilirsiniz.

 

Araçlarınızın güvenliği ve araç kullanım suistimallerini önleyin

Filonuzdaki araçların, araç takip sistemine ilave olarak takılabilen bir modül ile daha güvenli hale gelmesini ister misiniz? Araç durdurma modülü sayesinde yazılım üzerinden durdurma komutu göndererek araçlarınızı görev dışı kullanımdan ve çalınma olaylarından koruyabilirsiniz. Güvenlik kameraları, sigorta poliçeleri ve pek çok koruma yönteminden daha avantajlı olan durdurma özelliği ile olaylar daha gerçekleşmeden önleminizi alın.

Kontak açıkken durdurma özelliği ve araç belli saatler içerisinde çalışırsa otomatik kapatma özelliği sayesinde geceleri artık rahat bir uyku uyuyabileceksiniz. Üstelik araçlarınız belirli bir hızın altına düştüğünde otomatik olarak onları durdurabilir veya sistem üzerinden belirlediğiniz herhangi bir aracı istediğiniz anda devre dışı bırakabilirsiniz. Siz de geleceğin teknolojisi ile tanışmak, iş kontrolünüzü ve güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartmak istiyorsanız hemen Bitakip’e başvurun. Bu sistemi kullanmaya başladıktan sonra, sizler de rahatlığın, güvenilirliğin ve konforun keyfini çıkartmaya başlayabileceksiniz.