Servis Km Bakım Kontrolleri

Geniş bir filoya sahipseniz, tüm araçlarınızın servis bakım km kontrollerini yapmak uzun zaman alabilir ve tüm araçlarınızın bakım tarihlerini hatırlamak biraz zorlayıcı olabilir. Bitakip araç takip sistemleri, bu alanda yaşadığınız zorlukları yok etmek için sizlere oldukça faydalı bir özellik sunuyor. Servis bakım km kontrolleri tanımlamaları ile artık her aracınız için ayrı tarih tutmanıza ve her saniye bakım tarihlerinin gelip gelmediğini kontrol etmenize gerek yok!

Araç takip sistemimiz üzerinden yapacağınız tanımlamalarla, filonuzda ne kadar araç olursa olsun hepsinin servis bakım tarihlerinde bildirimler alabilirsiniz. Aracınız belirli bir kilometreyi geçtiğinde veya belirlediğiniz tarih geldiğinde, sistemimiz sizlere bakım kontrol uyarısı göndererek araçlarınızı servise götürmeniz gerektiğini söylüyor. Bu sayede gerekirse yüzlerce aracın bakım kontrollerini kolayca takip edebiliyorsunuz.

Servis bakım km kontrolleri, işverenlere ve personellere büyük faydalar ve kolaylıklar sağlayan devrim niteliğinde bir özellik. Bu özellik sayesinde firmaların artık bakım ve kontrol için ayrı bir personel tutmasına ve onlar için kaynak ayırmasına gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken sistem üzerinden çeşitli tanımlamalar yaparak bunları kaydetmek ve gelecek bildirimleri beklemek. Bildirimler geldiğinde ise araçlarınızın bakımını yaptırabilir, filonuzun daha uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Filonuzdaki araçların bakım ve servis kontrollerini takip edin

Filonuzdaki araçların tüm detaylarını takip ederken servis bakım km kontrolleri hakkında bilgi sahibi olabilmek de Bitakip ile mümkün. Bir sonraki servis bakımı için kilometre tanımlaması yaparak aracınızın servis kilometresi yaklaştığında bildirim alabilirsiniz. Bunun yanında belirli bir tarih için de bildirimlerinizi ayarlayabilir, bu tarih geldiğinde yine servis bildirimlerini sistem üzerinden görebilirsiniz.

Bu kolay ve kullanışlı yöntem ile araçlarınızın servislerini zamanında yapmak artık sandığınızdan çok daha kolay. Bitakip’in saymakla bitmeyen avantajları arasında kendine yer bulan servis bakım km kontrolleri sayacı ile sizler de yeni nesil araç takip sistemlerini keşfedin ve firmanızı emin adımlarla daha ileriye taşıyın!

Araçlarınıza ait parça değişimlerini teker teker işleyin

Filonuzdaki araçlarınıza ait parça değişimlerinizi, araç takip sistemimizle kontrol etmeniz mümkün. Sistem üzerinden yapacağınız tanımlamalarla çeşitli parça değişimlerinin tarihini ayarlayabilir, belirli bir kilometreye gelince belirlediğiniz parçalar için değişim bildirimi alabilirsiniz. Motor yağı, motor filtresi, lastik, fren balataları, fren hidroliği ve diğer servis gerektiren parça değişimlerinin hepsi için ayrı ayrı defter tutmanıza ve hepsini tek tek not almanıza gerek kalmayacak. Sistemimizin parça değişimi bölümü üzerinden kolayca kilometre tanımlayarak, araçlarınız belirlediğiniz kilometreye yaklaştığında uyarı alabilir ve bunda göre gerekli servis yönlendirmelerini yapabilirsiniz.Filonuzdaki araçlarınıza ait yağ, filtre, lastik, fren balataları ve diğer servis gerektiren parça değişimleri için km tanımlayabilir, araçlarınız belirlediğiniz kilometreye yaklaştığında gerekli servis yönlendirmesi yapabiilirsiniz.

Araçlarınızın güvenli sürüşü için zamanında servis verin

Servisler ve bakımlar özellikle geniş ve sıkı çalışan bir filoya sahip olan işletmeler için çok değerli ve gerekli rutinlerdir. Bu yüzden servis bakım km kontrollerinizi asla kaçırmamalı ve filonuza gözünüz gibi bakmalısınız. Bitakip araç takip sistemleri ile sizler de dilediğiniz araca dilediğiniz servis tanımlaması yapabilir, kilometre aralığı girerek bir sonraki servis zamanından haberdar olabilirsiniz. Kilometre aralığı ve motor saati aralığını tanımlamalarınızda kullanabilir, bir sonraki servis bakıma kalan süre ve kilometre bilgisini sistemimiz üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz.

Bitakip araç takip sistemleriyle sizler de yeni çağın teknolojisine ayak uydurmaya hazır mısınız? Servis bakım km kontrolleri ve daha sayamadığımız pek çok avantajlı özellikle Bitakip, sizin ve filonuzun emin adımlarla büyümesine ön ayak oluyor. Sizler de sitemize girerek araç takip sistemlerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilir, şirketiniz üzerindeki hakimiyetinizi arttırarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.