filo yönetim sistemi

Filo Yönetim Sistemi

Filo Yönetim Sistemi ile filo araçlarınızın yönetimini kolaylıkla yapabilir bakım zamanı araçlarınızın bakımını takip edebilirsiniz

11 Aralık 2021

Filo Yönetim Sistemi               

Şu anda global olarak dünyada faaliyet gösteren sektörlerin pek çoğunda araç filoları aktif bir şekilde kullanılıyor. Lojistik alanında oldukça önemli bir görev üstlenen filolar, şirketlere büyük bir esneklik ve iş kolaylığı sağlıyor. Şehir içi, şehirlerarası ve hatta uluslararası taşımacılığın bel kemiğini oluşturan bu filolar, ticareti büyük ölçüde hızlandırıyor.

Fakat bir şirketin filosu büyüdükçe ve zaman ilerledikçe, bu filoyu takip etmek oldukça zorlaşabiliyor. Özellikle işletme sahipleri, filosundan sürekli haberdar olmak ve filosunun bakımlarını gün geçmeden yapabilmek istiyor. Böylece olumsuz durumlardan kaçılarak zararlar minimuma indiriliyor. Bu yazımızda sizlere kontrolü tamamen ele alabileceğiniz ve filonuzu adeta bir konserin maestrosu gibi yönetebileceğiniz filo yönetim sisteminden bahsedeceğiz. 

Filo Yönetim Sistemi Nedir

Bizim de profesyonel olarak sunduğumuz filo yönetim sistemi hizmeti, filonuzdaki her aracı özel olarak takip etmenizi sağlayan özel bir sistemdir. Hem araçlarınızın bakımını gününü geçirmeden yapabildiğiniz hem de çalışmalarını gözlemleyebildiğiniz bu sistemle, filonuzun üstündeki hakimiyetinizi arttırabilirsiniz.

Sadece saniyeler içerisinde kurulup aktive edilebilen bu sistemle, şirketinizin ve filonuzun ne kadar tasarruf yaptığını gözlerinizle görebilirsiniz. Saymakla bitmeyecek faydaları, kolay kullanımı, birçok teknolojik alet üzerinden yönetilebilmesi ve daha pek çok fırsatı size sunan filo yönetim sistemini mutlaka denemelisiniz. Kullanmaya başladığınız andan itibaren faydalarını hissedebileceğiniz filo yönetim sisteminin ilgi çeken özelliklerine gelin bir göz atalım.

Filo Yönetim Sisteminin Faydaları

İşte saymakla bitiremediğimiz filo yönetim sisteminin faydaları:

  • Araçlarınızın bakım günlerini kaydetmenizi ve vakti geldiğinde bu bildirimleri saniyesinde almanızı sağlar.
  • Tüm filonuza ait bir rota belirlemenizi, trafik ve hava koşullarına göre bu rotayı ayarlamanızı sağlar.
  • Rota ayarlama özelliği sayesinde işlerinizden geri kalmamanızı ve her koşulda maksimum verimi elde etmenize olanak tanır.
  • Araçlarınıza ait tüm bilgileri muhafaza eder ve olası bir sorunda, sınırsız kapasiteli dokümanlara ulaşmanıza olanak tanır.
  • Personellerinizin dökümünü tutmanızı ve hangi aracın hangi tarihte kim tarafından kullanıldığını görmenizi sağlar. 
  • Aracınızda meydana gelen anlık sorunları gösterir ve böylece filonuzun güncel durumu hakkında bilgi sahibi olmanızın önünü açar.

Yukarıda belirttiğimiz gibi pek çok faydaya tek merkez üzerinden sahip olmak istiyorsanız sizler de filo yönetim sistemlerini keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

Geleceğin Takip Teknolojisiyle Tanışın

Pek çok özelliği bünyesinde barındırmasına rağmen filo yönetim sistemi çok kısa bir süre içerisinde kurularak göreve hazır hale gelebiliyor. Uzmanlardan yardım alarak filo yönetim sistemini kendi şirketinize entegre edebilir ve aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir araç filosuna sahip tüm işletmelerin bu faydalı ve özel sistemden faydalanmasını öneriyoruz. İşlerinizin ne kadar hızlandığını ve kolay hale geldiğini bu sistemi aktif bir şekilde kullanarak deneyimleyebilirsiniz. Bu rahatlığa alıştığınızda ve filo yönetim sisteminin konforunu keşfettiğinizde, daha önce bu sistemi kullanmadığınız için kesinlikle pişman olacaksınız.