araç takip sistemleri ile yakıt tasarrufu

Araç Takip Sistemleri ile Yakıt Tasarrufu

Araç Takip Sistemi Kullanarak çalışanlarınızın filo araçlarınızın yakıt maliyetlerini azaltın

12 Şubat 2022

Araç Takip Sistemleri ile Yakıt Tasarrufu

Son dönemde gelişen teknoloji ile büyük veya küçük bir araç filosuna sahip işletmeler, araçlarını çok daha kolay bir şekilde kontrol edebiliyorlar. Araç takip sistemi denilen ve işletmelere büyük bir kontrol imkanı sunan sistemler sayesinde artık yöneticiler araçlarını anlık olarak görüntüleyebiliyor ve anında birtakım değişiklikler yapabiliyorlar.

Bunun dışında araç takip sistemleri, göreve gönderilecek araçlar üzerinde birtakım sınırlamalar ve kontroller yapılmasına da olanak tanıyor. İşte bu kontroller sayesinde sizler de kolayca yakıt tasarrufu yapabilir ve giderlerinizi büyük oranda düşürebilirsiniz. Çalışanlarınızın araçları görev dışında kullanmasını engelleyebilir ve araçlarınızı optimum verimlilikte çalıştırabilirsiniz. Araçlarınızı anbean takip edebileceğiniz navigasyon sistemleri, hız sınırlayıcılar, bölge belirleme özelliği ve araç arızalarını anında görüntüleyebilme avantajı ile araç takip sistemleri geleceğin teknolojisini işletmenize kadar getiriyor.

Sizler de Bitakip’in sizlere sunduğu bu devrim niteliğinde özelliklerle sektörünüzün zirvesine oturabilirsiniz. Kolayca tüm araçlarınıza entegre edebileceğiniz ve anında kullanmaya başlayabileceğiniz araç takip sistemleri ile yakıttan ve giderlerden tasarruf yapmak artık oldukça hızlı ve rahat. İsterseniz gelin bu sistem ile nasıl yakıt tasarrufu yapabileceğinizden ve giderlerinizi azaltabileceğinizden biraz bahsedelim.

Görev Dışı Kullanımları Minimuma İndirin

Araç takip sisteminin sizlere sunduğu birden çok faydalı özellik sayesinde araçlarınızın görev dışı kullanımını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Sistem üzerinden belirleyeceğiniz özel bölgeler sayesinde, araçlarınız bu bölgelerin veya rotanın dışına çıktığı anda çalışmayı durduruyor. Böylece araçlarınıza yüklediğiniz benzinler sadece işiniz için kullanılmış oluyor. Eğer sizler de çalışanlarınızı uyarmaktan ve onları sürekli takip etmekten yorulduysanız hemen araç takip sistemine geçip benzin tasarrufu yapmaya başlayabilirsiniz.

Diğer bir yandan uzun yollarda görev yapan bir lojistik firmasına sahipseniz, araçlarınızı optimum hızlarda yönlendirerek de yakıt tasarrufu yapabilirsiniz. Uzun yollarda minimum benzin harcayacak şekilde bir hız sınırlayıcısı oluşturursanız çalışanlarınızın bu hızı aşmalarını ve bu hızın aşağısında yol almalarını engellemiş olursunuz. Böylece yakıt tasarrufu yaparak işletmenizi daha hızlı bir biçimde geliştirebilir ve sektörünüzde hak ettiğiniz yerlere çok daha kolay bir şekilde gelebilirsiniz. 

Bu özelliklere nasıl sahip olacağım diyorsanız, Bitakip’in müşteri hizmetlerine hemen ulaşabilir ve filonuz için son teknoloji araç takip sistemlerini kullanmayı talep edebilirsiniz. Ekiplerimiz çağrınızdan oldukça kısa bir süre sonra sizlere ulaşacak ve sisteminizi kolay bir şekilde aktif edecektir. 

Araçlarınızı Sadece Mesai İçinde Kullanın

Şirket araçlarınızın mesai saatleri dışında kullanıldığını ve bu şekilde daha fazla yakıt harcadığını düşünüyorsanız, sizlere müjdeli bir haberimiz var. Çalışanlarınızı gece gündüz takip etmeden de araçlarınız üzerinde hakimiyet kurmak artık mümkün. Bitakip Araç Takip Sistemleri’nin sizlere sunduğu faydalar ile çok daha rahat bir biçimde araçlarınızı gözlemleyebilirsiniz

Sistemimiz üzerinden yapacağınız kolay bir komut ayarlaması ile araçlarınızın kullanım saatini belirleyebilir ve mesai saatleri dışında araçlarınızın çalışmasını kolay ve kesin bir biçimde durdurabilirsiniz. Bu sayede şirketiniz için ayırdığınız yakıt bütçesi sadece ve sadece mesai saatleri içinde kullanılmış olur ve harcamalarınız minimum boyutlara ulaşır. Sizler de şirketiniz ile birlikte daha fazla büyüyebilir ve sektörünüzün zirvesine adım adım yaklaşabilirsiniz.

Bitakip Araç Takip Sistemleri ile yakıt tasarrufu yapmak ve filonuzu en ideal şekilde kullanmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşın. Yıllardır sektörde kazandığımız deneyimler, son teknoloji takip sistemlerimiz, yenilikçi yaklaşımımız ve müşteri dostu ilkelerimiz ile sizlerin yanındayız. Sürekli güncellenen arayüz avantajı, filonuz üzerinde hakimiyet kurma fırsatı ve takip sisteminin özel ayrıcalıkları ile sizleri geleceğe davet ediyoruz. Haydi sizler de Bitakip müşterisi olun ve giderlerinizi büyük oranda azaltın!