Periyodik bakım Km Kontrolleri

Filo araçlarınızın periyodik bakımlarını gözden kaçırmayın

Trafikte gördüğümüz her aracın, belirli aralıklarla periyodik bakım km kontrollerini yaptırması ve parçalarının kontrol ettirilmesi, uzun ömürlü ve verimli bir kullanım için oldukça önemlidir. Özellikle firmaların bünyesinde bulunan ticari araçlar, gün içerisinde sıklıkla kullanıldığı ve diğer araçlara göre daha çok yıprandığı için bakıma daha çok ihtiyaç duyabilirler. Üstelik periyodik bakım km kontrolleri, devlet tarafından da kontrol edilen ve belirli aralıklarla yapılması zorunlu olan bir işlemdir.

Bitakip’in sizlere sunduğu periyodik bakım sayacı ile artık düzenli olarak araçlarınıza bakabilir, onlara zarar gelmesini engelleyerek şirketinizin kaynaklarını koruyabilirsiniz. Sistem üzerinden belirlediğiniz sayaçlar ile araçlarınızın periyodik bakım km kontrolleri geldiğinde bildirim alabilir, bu bildirimlere göre hareket ederek araçlarınızın bakımlarını eksiksiz olarak yaptırabilirsiniz. Üstelik, filonuzdaki her araç için ayrı tanımlamalar yapabilir, gereksiz yere masraf yapmaktan kurtularak yerinde ve zamanında bakımlarla tüm araçlarınızın eksiksiz olarak muayene edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bakım ve kontrol tanımlamalarınızı sistemimiz üzerinden hem kilometre hem de periyotlarla belirleyebilirsiniz. İstediğiniz tarihte sizlere bildirim gönderebilecek olan sistemimiz, araçlarınız belirli bir kilometreyi aştığında da aynı bildirimleri gönderebiliyor. Bu ayarlamayı sizler yaparak filonuzun periyodik bakım tarihlerinden her daim haberdar olabilirsiniz. Artık her aracınız için ayrı ayrı bakım tarihlerini kontrol etmek ve uzun uzun raporlar hazırlamak zorunda kalmayacaksınız.

Bakım zamanı geldiğinde haberiniz olsun

Filonuzdaki araçlarınıza ait periyodik bakım ve parça değişimleri için kilometre tanımlayabilir, araçlarınız belirlediğiniz kilometreye yaklaştığında bildirim alarak araçlarınızın periyodik bakım zamanı ve kilometresi geçmeden bakım yaptırabilirsiniz. Bu özellik sayesinde tüm filonuzun bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. Sistemimizin sizlere sunduğu bu faydalı özelliği kullanmak ise sandığınızdan çok daha kolay. Filonuzdaki tüm araçlar için aynı veya ayrı ayrı tarihler belirleyerek tanımlama yaptığınızda SMS veya E-posta yoluyla bildirimleri kontrol edebilir, sistem üzerinden de periyodik bakım km kontrollerini yapabilirsiniz.

Zamanında periyodik bakım ile araçlarınızın ömrü uzasın

Filo araçlarınızın periyodik bakım km kontrollerini gözden kaçırmak, araçlarınızın arızalanmasına ve istenmeyen sonuçların doğmasına sebebiyet verebilir. Bitakip, bunun farkında olduğu için bakımlarınızı kolayca kontrol edebileceğiniz ve bakımlarınızdan haberdar olabileceğiniz bir sistem geliştirdi.

Araçlarınızın genel bakımlarını Bitakip sistemine girdiğiniz takdirde, belirlediğiniz tarih için sizlere bildirim veriyor ve bakım zamanının geldiğini sizlere hatırlatıyor. Bu sayede periyodik bakımlarınızı gözden kaçırma ve unutma olasılığınız bir hayli düşüyor. Bir sonraki gelecek periyodik bakım zamanı ve kilometresi hakkında istediğiniz zaman bilgi sahibi olabildiğiniz bu sistemde, araçlarınızın tüm detaylarını izlerken periyodik bakımlarını da takip edebilirsiniz.