Hakkımızda

 Bi Teknoloji A.Ş. 

Bitakip, Bi Teknoloji A.Ş. olarak 2017’de kurulmuştur. 2017 yılından bu yana her geçen gün büyüyen ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz! Sektörde öncü çözümlerimizle, büyüyen kullanıcı kitlemizle araç takip sistemlerinin faydalarını daha da fazla kitleye anlatabiliyor ve müşterilerimizin günlük hayatlarında zamanı verimli şekilde kullanabilmelerini sağlıyoruz. Üç ana çözümümüz üzerinden kullanıcılarımıza çok yönlü hizmet sunabiliyor;  Araç Takip Sistemleri, Filo Takip Sistemleri, Kişi ve Nesne Takip Sistemleri hizmet başlıklarımızla sektördeki firmalara öncülük ederek ilerliyoruz.

Araç Takip Sistemleri - Filo Takip ve Yönetim Çözümleri

Araç takip sistemleri çözümlerimizle kullanıcılarımıza altı ana başlık üzerinden hizmet sunmaktayız. Araç takip sistemi hizmetimiz içerisinde rota-bölge tanımlama, araç durdurma, geçmiş bilgilerin raporlanması, hız limiti tanımlama ve anlık uyarı bildirimleri oluşturma başlıklarımız yer almaktadır. Bu altı başlık sayesinde araçların hızını, izledikleri rotayı, geniş kapsamlı raporlamasını gözlemleyebilir ve araçlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. 
Filo takip ve yönetim çözümlerimiz ile birlikte ise sizlere toplamda üç alt başlık üzerinden de hizmet sunmaktayız. Bu paketimiz içerisinde servis km bakım kontrolleri, periyodik bakım km kontrolleri ve detaylı raporlama hizmetleri yer almaktadır. Paketlerimizle ilgili detaylı bilgilere paketler sayfamızdan ulaşarak hızlıca paketlerimizi satın alabilirsiniz!

Kişi ve Nesne Takip Sistemleri 

Değer verdiğiniz kişileri ve nesneleri takip ederek koruyabilmek Bitakip, Bi Teknoloji A.Ş. ile artık çok kolay! Sevdiğiniz insanlar her zaman göz önünüzde olacak, dilediğinizde onları kontrol edebilecek ve GPS sayesinde internet bağlantınız üzerinden gerçek zamanlı takip gerçekleştirebilirsiniz. Kişi ve Nesne Takip Sistemlerimiz sayesinde e-posta ve SMS bildirimleri de alarak acil durumlarda hızlıca müdahale edebileceksiniz. Detaylı bilgi alabilmek ve ürünlerimizi inceleyebilmek için ürümlerimiz sayfamıza göz atabilirsiniz.