Araç Takip Sistemleri

Araç Takip Sistemi

Bitakip ile Araçlarınızı kolayca takip edin

Araç takip sistemimiz, sizlere GPS uyduları aracılığı ile araçlarınızı 7/24 takip ve kontrol edilmesine olanak sağlayan bir sistemdir. Bu sistemi, internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar, tablet ve akıllı telefon üzerinden anlık olarak takip edilirsiniz. Ayrıca bu sistemde anlık hizmetin yanı sıra araçların geçmişe dönük izlenmesi imkanı da sizlere sunulur. Araç takip sistemi ile takip edilen aracın hızı, izlediği rota, duraklama yaptığı yerler, rölanti süreleri ve daha birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Araç takip sistemimizin sunduğu hizmetler ve avantajları şu şekilde sıralanabilir.

Rota Tanımlama

Rota tanımlama hizmeti sayesinde araçların, özellikle de toplu taşıma araçlarının seferleri ve durakları harita üzerinde belirlenir.

Detaylı İncele...

Bölge Tanımlama

Bu hizmet, izlenen araçların belirli bir bölgedeki hareketlerinin takip edilmesini sağlar.

Detaylı İncele...

Araç Durdurma

Bu hizmet, seçilen aracın motorunun uzaktan durdurulmasını sağlar.

Detaylı İncele...

Geçmiş Bilgilerin Raporlanması

Araç takip sisteminde geçmişe dönük bilgilere ulaşın.

Detaylı İncele...

Hız Limiti Tanımlama

Bu hizmet ile takip edilecek olan araç veya araçlar Kullanıcı hesabınızdaki dilediğiniz araçlar için hız limiti tanımlanır.

Detaylı İncele...

Anlık Uyarı Bildirimleri

Araç Takip sisteminde, tanımlamış olduğunuz rota tanımlama, bölge tanımlama, hız aşımı vb.

Detaylı İncele...

Kolay Erişebilirlik

Daha sade, daha basit, daha kolay

Filonuzdaki araçlarınızın tüm rota güzergah ve anlık bilgilerine tek bir ekrandan ulaşın. Bunun yanı sıra aracın yaptığı kilometre ve kontak bilgilerinin de takibini yapabilirsiniz. Araçlarınızı uzaktan durdurabilir, filo takip ve yönetim sisemi ile araçların bakımını ve bakım ile ilgili raporların takip etmesini kolaylaştırır.

Bitakip ile araçlarınızın anlık hız bilgilerine ulaşabilirsiniz,

Aracınızın harita üzerindeki konumun anlık adres bilgilerini ekranda görebilirsiniz

Anlık canlı konum bilgisi geçmiş güzergah rota bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz

Araç Geçmiş izleme

Geçmişe ait tüm bilgilere kolaylıkla ulaşın

Araçlarınıza ait geçmiş bilgileri istediğiniz tarih aralığını seçerek gittiği güzergahı animasyonlu olarak izleyebilir, bekleme hareket ve park sürelerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Yapmış olduğu rotayı hız grafik olarak değişimleri kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Belirlediğiniz zaman saat aralığında başlangıç ve bitiş noktasını , yapmış olduğu km , kontak ve adres bilgilerini görebilirsiniz

Araç Geçmiş Detaylı Raporlama

Geçmişe ait tüm araçlarınızın raporlarını hızlıca indirin

Raporlama ekranları üzerinden araçlarınız gün içinde yaptığı tüm aktivitelerinin detaylarına ulaşabilirsiniz. Tüm raporlarda iki tarih arası veya saat aralıkları seçebilir yada sadece hafta sonu araç kullanımlarını raporlayabilirsiniz.

Optimize onlarca rapor seçenekleri, İhlal ve alarm raporları, servis raporları, grafik bazlı raporlama, harita bazlı raporlama, hareket ve duraksama raporları, hız aşımı raporları, bölge ihlal raporları

Geçmiş Güzergah simülasyonu

İstediğiniz aracın istediğiniz zaman saat aralığını seçerek geçmiş kayıt bilgilerine simülasyon olarak izleyebilirsiz

Geçmiş izleme rota bilgileri

Filonuzdaki araçların geçmişte çizdiği rota bilgilerine ulaşabilir mesafeler arası park ettiği süre ve durma sayılarını görebilirsiniz

Seyahat ve aktivite raporu

Filonuzdaki seçmiş olduğunuz araçların belirlenen tarih ve saatler arası yapmış olduğu seyahatlari adres ve koordinat olarak inceleyebilir indirebilirsiniz

Günlük Km Raporu

Araç takip cihazı üzerinden gelen kilometre bilgilerin raporlandığı. Belirlediğiniz iki tarih ve saat aralığında araçlarınızın kaç kilometre yol katettiğini sistem üzerinden görebilir. 

Hayatınızı Kolaylaştırın

Bireysel ve kurumsal mobil teknolojiler ile hayatınızı kolaylaştırın.