Araç Takip Sistemleri

Araç Takip Sistemi

Bitakip ile Araçlarınızı kolayca takip edin

Araç takip sistemimiz, sizlere GPS uyduları aracılığı ile araçlarınızı 7/24 takip ve kontrol edilmesine olanak sağlayan bir sistemdir. Bu sistemi, internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar, tablet ve akıllı telefon üzerinden anlık olarak takip edilirsiniz. Ayrıca bu sistemde anlık hizmetin yanı sıra araçların geçmişe dönük izlenmesi imkânı da sizlere sunulur. Araç takip sistemi ile takip edilen aracın hızı, izlediği rota, duraklama yaptığı yerler, rölanti süreleri ve daha birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. İşte Bitakip’in sizlere sunduğu araç takip sistemi faydaları ve özellikleri:

Rota Tanımlama

Rota tanımlama hizmeti sayesinde araçların, özellikle de toplu taşıma araçlarının seferleri ve durakları harita üzerinde belirlenir.

Detaylı İncele...

Bölge Tanımlama

Bölge tanımlama hizmeti, harita üzerinde istediğiniz bir alanı bölge olarak belirlemenize ve o aracın o bölge içerisinde çalışmasına olanak tanıyor.

Detaylı İncele...

Araç Durdurma

Bu hizmet, seçilen aracın motorunun uzaktan durdurulmasını sağlar.

Detaylı İncele...

Geçmiş Bilgilerin Raporlanması

Geçmiş bilgilerin raporlanması özelliği sayesinde firmanız ile ilgili analitik verilere kolayca ulaşabilir, işletmenizi rahatça kontrol edebilirsiniz.

Detaylı İncele...

Hız Limiti Tanımlama

Hız limiti tanımlama özelliği sayesinde araçlarınıza üst ve alt hız sınırı belirleyebilir, şirketinizdeki vermimliliği ve iş güvenliğini arttırabilirsiniz.

Detaylı İncele...

Anlık Uyarı Bildirimleri

Anlık uyarı bildirimleri, filonuzda meydana gelen tüm gelişmeleri anbean takip edebilir, işlerin yolunda gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz.

Detaylı İncele...

Kolay Erişebilirlik

Daha sade, daha basit, daha kolay

Bitakip araç takip sistemi sayesinde, filonuzdaki araçlarınızın tüm rota güzergah ve anlık bilgilerine tek bir ekrandan ulaşın. Bunun yanı sıra aracın yaptığı kilometre ve kontak bilgilerinin de takibini yapabilirsiniz. Araçlarınızı uzaktan durdurabilir, filo takip ve yönetim sistemi ile araçların bakımını ve bakım ile ilgili raporların takip etmesini kolaylaştırır.

Bitakip ile araçlarınızın anlık hız bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aracınızın harita üzerindeki konumun anlık adres bilgilerini ekranda görebilirsiniz.

Anlık canlı konum bilgisi geçmiş güzergah rota bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Araç Geçmiş izleme

Geçmişe ait tüm bilgilere kolaylıkla ulaşın

Araç takip sistemi özelliklerinden araç geçmişi izleme sizlere pek çok olanağı aynı anda sunuyor. Araçlarınıza ait geçmiş bilgileri istediğiniz tarih aralığını seçerek gittiği güzergahı animasyonlu olarak izleyebilir, bekleme hareket ve park sürelerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Yapmış olduğu rotayı hız grafik olarak değişimleri kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Belirlediğiniz zaman saat aralığında başlangıç ve bitiş noktasını, yapmış olduğu km, kontak ve adres bilgilerini görebilirsiniz.

Araç Geçmiş Detaylı Raporlama

Geçmişe ait tüm araçlarınızın raporlarını hızlıca indirin

Araç takip sistemimiz üzerinden erişebileceğiniz raporlama ekranlarında araçlarınızın gün içinde yaptığı tüm aktivitelerin detaylarına ulaşabilirsiniz. Tüm raporlarda iki tarih arası veya saat aralıkları seçebilir ya da sadece hafta sonu araç kullanımlarını raporlayabilirsiniz.

Optimize onlarca rapor seçenekleri, İhlal ve alarm raporları, servis raporları, grafik bazlı raporlama, harita bazlı raporlama, hareket ve duraksama raporları, hız aşımı raporları, bölge ihlal raporları

Geçmiş Güzergah simülasyonu

İstediğiniz aracın istediğiniz zaman saat aralığını seçerek geçmiş kayıt bilgilerine simülasyon olarak izleyebilirsiniz.

Geçmiş izleme rota bilgileri

Filonuzdaki araçların geçmişte çizdiği rota bilgilerine ulaşabilir, mesafeler arası park ettiği süre ve durma sayılarını görebilirsiniz.

Seyahat ve aktivite raporu

Filonuzdaki seçmiş olduğunuz araçların belirlenen tarih ve saatler arası yapmış olduğu seyahatleri adres ve koordinat olarak inceleyebilir indirebilirsiniz.

Günlük Km Raporu

Araç takip cihazı üzerinden gelen kilometre bilgilerin raporlandığı sistemimizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Belirlediğiniz iki tarih ve saat aralığında araçlarınızın kaç kilometre yol kat ettiğini sistem üzerinden görebilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştırın

Bireysel ve kurumsal mobil teknolojiler ile hayatınızı kolaylaştırın.