Kişi ve Nesne Takip Sistemleri

Kişi ve nesne takibi nedir?

Kişi ve nesne takip sistemlerimiz değer verilen canlı varlıkların veya önemli eşyaların takip edilmesini sağlar.

Gerçek zamanlı izleme sunan bu takip sistemi akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden takip edilir. Küçük ve hafif olan takip cihazının taşınması oldukça kolaydır. Kişi ve nesne takip sisteminde belirli bölgeler güvenli alan olarak belirlenebilir. Takip cihazının belirlenen güvenli bölgenin dışına çıkması durumunda takibin yapıldığı telefona SMS ve e-posta ile bildirimler yapılır. Ayrıca bu cihaz bir insan üzerinde bulunuyorsa, düşme veya çarpma gibi durumlarda acil durum tuşu sayesinde yardım çağırabilir. 

Nerelerde Uygulanır?

Kişi ve Nesne Takip Sistemlerimizin Sunduğu Avantajlar

Kullanımı ve takip edilmesi oldukça kolay olan bu takip cihaz;

  • Alzheimer gibi kaybolma riski taşıyan ve takip edilmesi gereken hastalarda
  • Takip edilmesi veya güvenliğinin sağlanması gereken yaşlılarda
  • Takip edilmesi veya güvenliğinin sağlanması gereken engellilerde
  • Takip edilmesi veya güvenliğinin sağlanması gereken çocuklarda
  • Evcil hayvanların takip edilmesinde
  • Saha çalışması yapan ekiplerde
  • Doğa sporları yapan kişilerin takibinde
  • İş gereği izlenmesi gereken kuryelerde
  • Arama kurtarma ekiplerinde
  • Değerli eşyalar, üzerinde kullanılabilir.
Sevdikleriniz Her An Gözünüzün Önünde Olsun

İş, hastalık veya özel nedenlerden dolayı takip edilmesi gereken kişi ve nesnelerin takibini kolaylaştıran takip sistemimiz, birçok kişinin ve şirketin işini kolaylaştırır. GPS sayesinde gerçekleştirilen bu takip öncelikle güvenlik amacı veya iş takibi amacı ile yapılır. Cihazın gönderdiği sinyaller sayesinde internet bağlantısı üzerinden gerçek zamanlı şekilde takip edilmesi mümkündür. Bu takip sistemi sayesinde takip edilen canlı varlıkların ve nesnelerin bulunduğu konum internet bağlantısı üzerinden dijital haritalara iletilir. Böylelikle internet bağlantısı olan ve cihaz ile eşleştirilen akıllı telefon, bilgisayar veya tablet üzerinden takip edilir. 

Saha çalışması yapan ekiplerin ve arama kurtarma ekiplerinin yoğun olarak kullandığı bu takip sistemi sayesinde kolay bağlantı kurulur.

Kişi nesne ve takip cihazının üzerinde bulunan acil yardım butonu, izlenen kişinin acil yardıma ihtiyaç duyduğu zamanlarda izlendiği telefona bilgi ulaştırılmasını sağlar. Bu sayede risk içeren durumlara kısa sürede müdahale edilmesi kolaylaşır. Bu takip sisteminin cihazı küçük boyutlarda ve hafif olduğu için küçük evcil hayvanlarda kullanımı rahattır.

Anlık Konum Bilgisi

Tıpkı araçlarınızda olduğu gibi sevdiklerinizi yada değerli eşyalarınızı anlık olarak izleyebilir araç takip sistemi üzerinden  adres bilgilerine kadar uaşabilirsiniz

Geçmiş İzleme

İstediğiniz tarih aralığını seçerek sevdiklerinizin yada değerli eşyalarınızın bu süredeki güzergahını görebilirsiniz

Bölge ve rota oluşturma

Harita üzerinde rota ve bölge tanımlaması yaparak kişi ve nesne takip cihazının belirtmiş olduğunuz bölgenin yada rotanın dışına çıkması durumunda bilgi alabilirsiniz

Uzun pil ömrü

Lityum ion batarya uyku modu fonksiyonu ile uzun süre cihazınızın çalışmasını ve konum almasını sağlayabilirsiniz

Hayatınızı Kolaylaştırın

Bireysel ve kurumsal mobil teknolojiler ile hayatınızı kolaylaştırın.