Kişi ve Nesne Takip Sistemleri

Kişi ve nesne takibi nedir?

Kişi ve nesne takip sistemlerimiz değer verilen canlı varlıkların veya önemli eşyaların takip edilmesini sağlar.

Gerçek zamanlı izleme sunan kişi ve nesne takip sistemi; akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden takip edilebilen akıllı bir sistemdir. Küçük ve hafif bir takip cihazı ile bu sistemi kolayca aktif hale getirebilirsiniz. Kişi ve nesne takip sistemini kullanırken belirli bölgeleri güvenli alan olarak belirleyebilir, değer verdiğiniz nesne veya canlıların bu bölge içerisinden çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Takip cihazının belirlenen güvenli bölgenin dışına çıkması durumunda telefonunuza gelen SMS ve e-postalarla bir şeylerin ters gittiğini anlayabilir, duruma müdahale edebilirsiniz. Ayrıca bu cihaz bir insan üzerinde bulunuyorsa, düşme veya çarpma gibi durumlarda acil durum tuşu sayesinde kolayca bulunduğu bölgeye yardım çağırabilir. 

Nerelerde Uygulanır?

Kişi ve Nesne Takip Sistemlerimizin Sunduğu Avantajlar

Kullanımı ve takip edilmesi oldukça kolay olan bu takip cihaz;

  • Alzheimer gibi kaybolma riski taşıyan ve takip edilmesi gereken hastalarda
  • Takip edilmesi veya güvenliğinin sağlanması gereken yaşlılarda
  • Takip edilmesi veya güvenliğinin sağlanması gereken engellilerde
  • Takip edilmesi veya güvenliğinin sağlanması gereken çocuklarda
  • Evcil hayvanların takip edilmesinde
  • Saha çalışması yapan ekiplerde
  • Doğa sporları yapan kişilerin takibinde
  • İş gereği izlenmesi gereken kuryelerde
  • Arama kurtarma ekiplerinde
  • Değerli eşyalar, üzerinde kullanılabilir.
Sevdikleriniz Her An Gözünüzün Önünde Olsun

İş, hastalık veya özel nedenlerden dolayı takip edilmesi gereken kişi ve nesnelerin takibini kolaylaştıran takip sistemimiz, birçok kişinin ve şirketin işini kolaylaştırıyor. GPS sayesinde gerçekleştirilen bu takip sizlere büyük bir kontrol ve güvenlik imkânı sunuyor. Cihazın gönderdiği sinyaller sayesinde internet bağlantısı üzerinden gerçek zamanlı şekilde takip işlemleri gerçekleştirebiliyor, değerli eşyalarınızın nereye gittiğini görebiliyorsunuz. Bu takip sistemi sayesinde takip edilen canlı varlıkların ve nesnelerin konumu, entegre ettiğiniz telefon veya bilgisayarınızın dijital haritası üzerinde görüntüleniyor. Böylelikle internet bağlantısı olan ve cihaz ile eşleştirilen akıllı telefon, bilgisayar veya tablet üzerinden takip etme işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Saha çalışması yapan ekiplerin ve arama kurtarma ekiplerinin yoğun olarak kullandığı kişi ve nesne takip sistemi, yüksek bir iş güvenliği de sağlıyor.

Kişi nesne ve takip cihazının üzerinde bulunan acil yardım butonu, izlenen kişinin acil yardıma ihtiyaç duyduğu zamanlarda izlendiği telefona bilgi ulaştırılmasını sağlar. Bu sayede risk içeren mesleklerde veya uğraşlarda, yanınızda sizin güvenliğinizi sağlayacak bu cihazı bulundurabilirsiniz. Tehlikeli durumlarda tek tuşla acil yardım çağırabilir veya durumunuzun riskli veya tehlikeli olduğunu sizleri kontrol eden kişilere bildirebilirsiniz.

Üstelik, takip sisteminin cihazı küçük boyutlarda ve hafif olduğu için küçük evcil hayvanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Evcil hayvanınızın özgürce dolaşmasını istediğinizde veya yaramazlık yapıp yanlış yere gittiklerinde onun nereleri gezdiğini görebilir, kişi ve nesne takip sistemi sayesinde minik dostunuzu güvence altına alabilirsiniz.

Anlık Konum Bilgisi

Tıpkı araçlarınızda olduğu gibi sevdiklerinizi ya da değerli eşyalarınızı anlık olarak izleyebilir araç takip sistemi üzerinden adres bilgilerine kadar ulaşabilirsiniz

Geçmiş İzleme

İstediğiniz tarih aralığını seçerek sevdiklerinizin ya da değerli eşyalarınızın bu süredeki güzergahını görebilir, geçmişte nerelere gittiğini izleyebilirsiniz.

Bölge ve rota oluşturma

Harita üzerinde rota ve bölge tanımlaması yaparak kişi ve nesne takip sisteminden, cihazın belirtmiş olduğunuz bölgenin yada rotanın dışına çıkması durumunda bilgi alabilirsiniz.

Uzun pil ömrü

Lityum iyon batarya, uyku modu fonksiyonu ve optimize edilmiş pil ömrü ile uzun süre cihazınızın çalışmasını ve sizlere konum bilgisi vermesini sağlayabilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştırın

Bireysel ve kurumsal mobil teknolojiler ile hayatınızı kolaylaştırın.