neden araç takip sistemi ?

Neden Araç Takip Sistemi ?

Araç takip sistemi, aracınızın nerede olduğunu bilmenizi ve rota oluşturarak işlerinizi optimize etmenizi sağlar. Detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

21 Nisan 2021

Neden Araç Takip Sistemi?

Araç takip sistemi pek çok kurumun ve kişinin kendi filoları ve araçları için tercih ettiği önemli hizmetlerden bir tanesidir. Araç takip sistemi özellikleri sayesinde, aracınızın her an nerde olduğunu görebilir, aracınız hakkında pek çok ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Özellikle bünyesinde çok fazla araç bulunduran ve geniş filoları olan kurumlar, bu takip sistemini sıklıkla tercih ediyorlar. Çünkü bu sistem, tek bir ekrandan tüm filonuzu yönetmenize, verimliliğinizi arttırmanıza ve personellerinizi kontrol etmenize olanak tanıyor.

Kişisel olarak da aracını korumak isteyen ve olası hırsızlık durumlarına karşı tedbir almak isteyen kişiler takip sistemlerinden rahatça faydalanabiliyor. Bu sistemler sayesinde, olumsuz bir durum meydana geldiğinde anında aracınızın yerini tespit edebiliyor ve harekete geçebiliyorsunuz.

Bu yazımızda, araç takip sistemi faydalarına değinecek, işletmelerin neden yeni nesil takip sistemlerine sahip olması gerektiğinden bahsedeceğiz. İsterseniz gelin, gelişmiş takip sistemlerinin işletmenizi nasıl etkileyeceğine, işlerinizi nasıl düzene sokacağına birlikte göz atalım.

Araç Takip Sistemi Faydaları Nelerdir?

Takip sistemlerinin, işletmeler ve bireysel kullanıcılar için getirdiği pek çok avantajlı özellik bulunuyor. Bu özellikleri şöyle özetleyebiliriz:

  • Uydu GPS sistemi sayesinde aracınızın nerde olduğunu anbean takip edebilirsiniz.
  • Aracınızın yakıt giderlerini kontrol edebilir, sistemin size sunduğu raporları değerlendirerek rotanızı değiştirebilir ve yakıt tüketimini azaltabilirsiniz.
  • Personellerinizin tamamen işlerine odaklanmasını sağlayabilirsiniz. İzlendiğini ve kontrol edildiğini bilen personeller mesai saatlerini verimli bir şekilde geçirmeye ve görevini kötüye kullanmamaya dikkat edeceklerdir.
  • Acil bir durum olduğunda tüm araçlarınızın nerde olduğunu bildiğiniz için yapacağınız değişiklik ve düzenlemeleri çok daha kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • Kendi sektörünüze göre farklı araç takip sistemi özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Örneğin araç içi sıcaklığı sürekli takip edebilir, aracın nem seviyesini ölçebilir, taksimetre özelliğini kontrol edebilirsiniz.
  • Aracınızda meydana gelebilecek bir arızayı, takip sistemleri sayesinde anında öğrenebilir, olumsuz durumlardan haberdar olabilirsiniz.
  • Araç takip sistemi fiyatları düşünüldüğünde, oldukça düşük fiyatlara birçok görevi yerine getiren harika bir sistem satın almış olursunuz.

Ne Duruyorsun? Sen de Ayrıcalıklı Müşterilerimiz Arasına Katıl!

Bitakip, araç takip sistemleri sayesinde sen de ayrıcalıklı müşterilerimizden birisi haline gelebilirsin. Tek yapman gereken sitemize girerek bizlere ulaşmak ve detaylı bilgi almak! Bitakip’in kaliteli ve son teknoloji araç takip sistemleri sayesinde gözün asla arkada kalmayacak. Eğer sen de ekibini kontrol etmek istiyor, şirket verimliliğini arttırmayı amaçlıyor ve filonu geliştirmeyi planlıyorsan mutlaka bir araç takip sistemine sahip olmalısın. Hemen sitemizi incele ve birbirinden avantajlı teklifleri kaçırma!